Porsche 718 Boxster T

Porsche 718 Boxster T
Prijs€ 114.695,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeT
Motorinhoud1988
TransmissieAutomaat
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Acceleratie (100km/h)4,9s
Topsnelheid275 km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart

Bijzonderheden

Koppel: 380 Nm

Porsche Centrum Maastricht en Porsche Centrum Eindhoven vormen samen de officiële Porsche dealerorganisatie voor het zuiden van Nederland. Sinds begin vorig decennium heeft Limburg daarbij een eigen vestiging en kunt u op de Afrikalaan 37 te Maastricht-Airport terecht voor alle modellen, inclusief Porsche Approved Occasions, en meermaals prijswinnende service en klanttevredenheid. Onze werkplaats is zeer modern uitgerust en dé plek voor onderhoud en reparatie van alle Porsche modellen, van jong tot oud. Porsche Centrum Maastricht is officieel gecertificeerd als Porsche Exclusive Manufaktur Partner, het individualiseringslabel van Porsche.

Porsche Centrum Maastricht is onderdeel van PGZ – www.pgz.nl

De verkoopprijs is inclusief BTW, BPM, rijklaarmaakkosten en leges. Aan de in deze advertentie getoonde informatie en prijzen kunnen op geen enkele wijze rechten ontleend worden en al het getoonde is onder voorbehoud van type- en/of (digitale) weergavefouten. Neem bij de twijfel over de juistheid van een advertentie altijd contact op met een verkoopadviseur van PGZ B.V.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.