Porsche 911 Carrera

Porsche 911 Carrera
Prijs€ 171.922,-
TypeCarrera
Motorinhoud2981
TransmissieAutomaat
Motorvermogen385 pk (283 kW)
Acceleratie (100km/h)4,2s
Topsnelheid km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart stiksel krijt
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Bijzonderheden

Modelaanduiding 911
Led-koplampen inclusief PDLS Plus
ParkAssistent inclusief achteruitrijcamera
Elektrisch bedienbaar glazen schuifdak
SportDesign side skirts
Privacybeglazing zij- en achterruit
Voorruit met grijze band
Sport Chrono Pakket
Sportuitlaatsysteem
90 liter brandstoftank
Stuurbekrachtiging Plus
20/21 inch RS Spyder Design wiel
Naafdoppen met wapen in kleur
Licht Design Pakket
Rijstrookwisselhulp
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Sportstoelen, elektrisch verstelbaar
Porsche embleem op hoofdsteunen
Stoelverwarming
BOSE Surround Sound System
GT-sportstuurwiel
Digitale radio

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.