Porsche Cayenne

Porsche Cayenne
Prijs€ 167.945,-
Motorinhoud2995
TransmissieAutomaat
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Acceleratie (100km/h)6,2s
Topsnelheid245 km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurKwartsietgrijs
Interieur kleurClub leder truffelbruin
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Bijzonderheden

Geen modelaanduiding
Led-matrix koplampen met getint glas inclusief PDLS Plus
Led-achterlichten inclusief lichtstrip met getint glas
ParkAssistent voor en achter incl. Surround View
Panoramadaksysteem
Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
Dakrail aluminium zwart
SportDesign Pakket
Privacybeglazing
Comforttoegang
Buitenspiegels gespoten
Sport Chrono Pakket
Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart
Adaptieve luchtvering inclusief PASM
90 liter brandstoftank
Achterasbesturing
Stuurbekrachtiging Plus
22 inch 911 Turbo Design wiel
Head-Up Display
Ionisator
Soft-Close portieren
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Sfeerverlichting
Rijstrookwisselhulp
Adaptieve cruise control incl. noodstopfunctie, Lane Assist en filehulp
Adaptieve sportstoelen
Stoelverwarming voor
Porsche embleem op hoofdsteunen voor en achter
Stuurwielverwarming
Vloermatten
Gordels truffelbruin
Hemelbekleding alcantara
Zijairbags achterin
Smartphone-opbergvak
BOSE Surround Sound System
Digitale radio

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.