Porsche Macan Turbo

Porsche Macan Turbo
Prijs€ 165.573,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeTurbo
Motorinhoud2894
TransmissieAutomaat
Motorvermogen441 pk (324 kW)
Acceleratie (100km/h)4,5s
Topsnelheid270 km/h
BrandstofBenzine
Datum verwachtOp voorraad
Exterieur kleurVulkaangrijs
Interieur kleurZwart
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Bijzonderheden

PORSCHE logo zwart mat en modelaanduiding zwart hoogglans gespoten
Led-koplampen met getint glas inclusief PDLS Plus
Getinte led-achterlichten met adaptief remlicht
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Panoramadaksysteem
Raamlijsten in hoogglans zwart
Dakreling inclusief daklijsten, zwart gelakt
SportDesign Pakket zwart hoogglans zonder side skirts
Verwarmbare voorruit
Privacybeglazing
Porsche Entry & Drive
Sport Chrono Pakket
Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart
Luchtvering inclusief PASM
Stuurbekrachtiging Plus
20 inch Macan Turbo wiel in exterieurkleur
HomeLink garagedeuropener
Ionisator
Verkeerstekenherkenning
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels
Licht Comfort Pakket
Adaptieve Cruise Control inclusief filehulp
Stoelverwarming voor en achter
Porsche embleem op hoofdsteunen voor en achter
GT-sportstuurwiel
Interieurpakket gespoten
Vloermatten
Dorpellijsten geborsteld aluminium, zwart, met verlichting
Rokerspakket
Smartphone-opbergvak
Digitale radio
Apple CarPlay

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.