Porsche 718 Boxster

Porsche 718 Boxster
Prijs€ 67.750,-
Bouwjaar2016
Km stand21.250 km
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid275 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurWit
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 67.750,-
Bouwjaar2016
Km stand21.250 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurWit
Interieur kleurZwart
Gewicht1310 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Aantal versnellingen6
Motorinhoud1988
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Topsnelheid275 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Porsche opties:
Stoelverwarming
20 inch Carrera S wiel
Multifunctie en stuurwielverwarming
Voorruit met grijze band
Automatische airconditioning
Bagage net bij voetruimte passagier
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Indicatie maximale snelheid
ParkAssistent voor en achter
Logo 718 op achterzijde
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Vloermatten
GT-sportstuurwiel leder
BOSE® Surround Sound System
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Wijzerplaten instrumentenpaneel wit
Sporteindpijpen
Porsche embleem op hoofdsteunen
.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.