Porsche 718 Boxster T

Porsche 718 Boxster T
Prijs€ 117.750,-
Prijs ex BPM€ 94.911,-
Type718 Boxster T
Bouwjaar2019
Km stand500 km
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Acceleratie (100km/h)4,9s
Topsnelheid275 km/h
KentekenH-005-TP
BrandstofBenzine
Exterieur kleurMiamiblauw
Interieur kleurzwart met contrastkleur GT-zilver
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 117.750,-
Prijs ex BPM€ 94.911,-
TypeT
Bouwjaar2019
Km stand500 km
KentekenH-005-TP
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurMiamiblauw
Interieur kleurzwart met contrastkleur GT-zilver
Gewicht1380 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud1988
Motorvermogen300 pk (221 kW)
Topsnelheid275 km/h
Acceleratie (100km/h)4,9s

Bijzonderheden

Porsche Doppelkupplung (PDK)
Interieurpakket 718 T
Donkere bi-xenon koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Donkere achterlichten
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Voorruit met grijze band
64 liter tank
Stuurbekrachtiging plus
Climaatregeling
Herkenning maximale snelheid
Licht-design pakket
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Cruise control
Adaptieve sportstoelen Plus
Stoelverwarming
Multifunctie en stuurwielverwarming
Bekleding stuurkolom in leder
Autosleutels in exterieurkleur en etui in leder
Bagage net bij voetruimte passagier
Rokerspakket
Pedalen en voetsteun in sport optiek
Navigatie incl. Porsche Connect
Porsche Communication Management (PCM)
BOSE Surround Sound
System Smartphone-opbergruimte
Apple CarPlay
Digitale radio

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals