Porsche 911 3.2 Coupé

Porsche 911 3.2 Coupé
Prijs€ 59.750,-
Type3.2 Coupé
Bouwjaar1987
Km stand94.715 km
Motorvermogen218 pk (160 kW)
BrandstofBenzine
Exterieur kleurCassis
Interieur kleurBruin
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 59.750,-
Type3.2 Coupé
Bouwjaar1987
Km stand94.715 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurCassis
Interieur kleurBruin
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Aantal versnellingen5
Motorinhoud3164
Motorvermogen218 pk (160 kW)

Bijzonderheden

Porsche 911 3.2 Carrera in schitterende conditie.
Deze 911 is compleet gedemonteerd, voorzien van een nieuwe laklaag en tot in details weer keurig opgebouwd.
Foto's van deze werkzaamheden zijn aanwezig in ons dossier.

Porsche opties:
- Blaupunkt radio
- Centrale deurvergrendeling
- 16" lichtmetalen velgen
- Ruitenwisser achter
- Elektrisch verstelbare bestuurdersstoel
- Elektrisch verstelbare passagiersstoel
- Cruise controle
- Voor en achterspoiler
- Sportieve schokbrekers
- Alarm
- Elektrisch schuifdak

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.