Porsche 911 Carrera 4S

Porsche 911 Carrera 4S
Prijs€ 69.750,-
TypeCarrera 4S
Bouwjaar2009
Km stand74.950 km
Motorvermogen385 pk (283 kW)
Acceleratie (100km/h)4.7s
Topsnelheid295 km/h
Kenteken16-NBK-9
BrandstofBenzine
Exterieur kleurBasaltzwart
Interieur kleurBeige
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeCarrera 4S
Bouwjaar2009
Km stand74.950 km
Kenteken16-NBK-9
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurBasaltzwart
Interieur kleurBeige
Gewicht1570 kg
APK15-05-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud3800
Motorvermogen385 pk (283 kW)
Topsnelheid295 km/h
Acceleratie (100km/h)4.7s

Bijzonderheden

Porsche opties:

ParkAssistent
Porsche Doppelkupplung (PDK 7 versnellingen)
Sport Chrono Pakket Plus
19 inch Turbo wiel
Voorbereiding Vehicle Tracking System
Stoelverwarming
Vloermatten
Lederen interieur
Multifunctioneel stuurwiel
Uitgebreide navigatie module
Telefoonmodule

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.