Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet

Porsche 911 Carrera GTS Cabriolet
Prijs€ 175.750,-
TypeCarrera GTS Cabriolet
Bouwjaar2019
Km stand250 km
Motorvermogen451 pk (332 kW)
Acceleratie (100km/h)4.0s
Topsnelheid308 km/h
KentekenG-926-BT
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart Metallic
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 175.750,-
TypeCarrera GTS Cabriolet
Bouwjaar2019
Km stand250 km
KentekenG-926-BT
BrandstofBenzine
CarrosserieCabriolet
Aantal deuren2
Exterieur kleurDiepzwart Metallic
Gewicht1515 kg
APK30-08-2023
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2981
Motorvermogen451 pk (332 kW)
Topsnelheid308 km/h
Acceleratie (100km/h)4.0s

Bijzonderheden

90 liter benzine tank
Adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
BOSE® Surround Sound System
Bagagenet bij voetruimte passagier
Cruise control
Led-koplampen ZWART inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Multifunctie en stuurwielverwarming
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Porsche Doppelkupplung (PDK)
Rokerspakket
Stoelventilatie
Stoelverwarming
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten
Voorruit met grijze band
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.