Porsche 911 GT3

Porsche 911 GT3
Prijs€ 199.750,-
Prijs ex BPM€ 161.911,-
Type911 GT3
Bouwjaar2018
Km stand7.825 km
Motorvermogen500 pk (368 kW)
Acceleratie (100km/h)3,9s
Topsnelheid320 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurIndisch Rood
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 199.750,-
Prijs ex BPM€ 161.911,-
TypeGT3
Bouwjaar2018
Km stand7.825 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurIndisch Rood
Interieur kleurZwart
Gewicht1413 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3996
Motorvermogen500 pk (368 kW)
Topsnelheid320 km/h
Acceleratie (100km/h)3,9s

Bijzonderheden

Clubsport Pakket Bi-xenon koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System
Achteruitrijcamera (PDLS)
Sport Chrono Pakket Voorruit met grijze band
90 liter brandstoftank 6-versnellings GT-sportschakelbak
Wielen platinum zijdeglans gespoten Liftsysteem vooras
Zelfdimmende binnen- en buitenspiegels met geïntegreerde
regensensor
Cruise control
Volledige kuipstoelen
Stuurwielkrans met 12-uurmarkering in rood
Interieurpakket geborsteld aluminium in antraciet
Vloermatten
Bekleding stuurkolom in leder
Rokerspakket
Sierstiksels lederuitrusting in rood
Digitale radio

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals