Porsche 911 GT3 RS

Porsche 911 GT3 RS
Prijs€ 177.750,-
TypeGT3 RS
Bouwjaar2007
Km stand23.700 km
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Acceleratie (100km/h)4.0s
Topsnelheid310 km/h
KentekenGL-714-J
BrandstofBenzine
Exterieur kleurVipergreen
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 177.750,-
TypeGT3 RS
Bouwjaar2007
Km stand23.700 km
KentekenGL-714-J
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurVipergreen
Interieur kleurZwart
Gewicht1440 kg
APK22-05-2019
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3600
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Topsnelheid310 km/h
Acceleratie (100km/h)4.0s

Bijzonderheden

Unieke Porsche 997 GT3 RS MKI, dit betreft een origineel Duits geleverd exemplaar, geheel conform fabrieksschema onderhouden, afkomstig van de tweede eigenaar.
Deze 911 GT3 RS is volledig voorzien van de originele fabriekslak en de motor is nooit overtoerd geweest.
Van de 997 GT3 RS MKI werden 1.909 exemplaren geproduceerd, slechts 87 exemplaren werden in de veel gezochte kleur “Viper Grün” uitgevoerd.

Porsche opties:
Bi-Xenon verlichting
Chrono pakket
Getinte baan bovenin voorruit
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Voetsteun in sportlook

.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.