Porsche 911 GT3 RS

Porsche 911 GT3 RS
Prijs€ 174.750,-
TypeGT3 RS
Bouwjaar2008
Km stand34.500 km
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Acceleratie (100km/h)4.0s
Topsnelheid310 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurCarrara wit
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 174.750,-
TypeGT3 RS
Bouwjaar2008
Km stand34.500 km
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurCarrara wit
Interieur kleurZwart
Gewicht1375 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieHandgeschakeld
Motorinhoud3600
Motorvermogen415 pk (305 kW)
Topsnelheid310 km/h
Acceleratie (100km/h)4.0s

Bijzonderheden

19-inch GT3 RS wiel, in afwijkende exterieurkleur
Bandenspanning controle systeem (RDK)
Bi-Xenon verlichting
Bi-xenon sproeier in exterieurkleur
Buitenspiegel in afwijkende exterieurkleur
Defroster in leder
Getinte baan bovenin voorruit
Gordels in Indisch rood
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
Porsche Communication Management (PCM) including extended navigation module
Rear wing end-plates in deviating exterior colour
Roll cage in black
Side strips with GT3 RS logo
Sport Chrono Pakket Plus
Velgen, zilver
Voetsteun in sportlook

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.