Porsche 911 Turbo S

Porsche 911 Turbo S
Prijs€ 167.750,-
TypeTurbo S
Bouwjaar2016
Km stand41.950 km
Motorvermogen581 pk (427 kW)
Acceleratie (100km/h)3.0s
Topsnelheid318 km/h
KentekenJS-937-S
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 167.750,-
TypeTurbo S
Bouwjaar2016
Km stand41.950 km
KentekenJS-937-S
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren2
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1575 kg
APK09-02-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud3800
Motorvermogen581 pk (427 kW)
Topsnelheid318 km/h
Acceleratie (100km/h)3.0s

Bijzonderheden

Porsche opties:
20 inch 911 Turbo wiel
Adaptive Cruise control inclusief Porsche Active Safe (PAS)
Afdekking koplampsproeiers gespoten
Bekleding stuurkolom in leder
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Elektrisch schuif-kanteldak (glas)
ISOFIX-bevestiging voor kinderzitje op bijrijdersstoel
Indicatie maximale snelheid
LED koplampen ZWART inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Licht-Design Pakket
Liftsysteem vooras
Porsche Entry & Drive
Porsche embleem op hoofdsteunen
Privacy beglazing
Rijstrookwisselhulp (SWA) …
Stoelverwarming
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten
Wielnaafafdekkingen

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.