Porsche Cayenne GTS

Porsche Cayenne GTS
Prijs€ 69.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2015
Km stand110.000 km
Motorvermogen441 pk (324 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid262 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2015
Km stand110.000 km
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht2110 kg
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud3604
Motorvermogen441 pk (324 kW)
Topsnelheid262 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

100 liter brandstoftank
21-inch 911 Turbo Design wiel
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Adaptieve Sportstoelen met Comfort Memory Pakket (18-voudig verstelbaar)
BOSE® Surround Sound System
Electrische rolgordijnen zijruiten
Elektrisch schuif- kanteldak van glas
Elektrische trekhaak
LED koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Licht Comfort Pakket
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Maximumsnelheid herkenning obv camerabeelden
Multifunctioneel stuur met stuurwielverwarming
Pianolak zwart interieurpakket
Porsche Communication Management (PCM) inclusief navigatie
Porsche Dynamic Chassis Control (PDCC)
Porsche Entry & Drive
Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus)
Rijstrookwisselhulp (SWA)
Servotronic
Soft close deursysteem
Sport Chrono pakket
Stoelverwarming voorin en achterin
Telefoonmodule
Tiptronic S keuzehendel aluminium
Ventieldopjes zilver …
Wijzerplaat Sport Chrono / kompas wit
Wijzerplaten in wit
geluid- en warmtewerende beglazing
zelfdimmende buiten- en binnenspiegels

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.