Porsche Cayenne S E-Hybrid Platinum Edition

Porsche Cayenne S E-Hybrid Platinum Edition
Prijs€ 69.750,-
TypeS E-Hybrid Platinum Edition
Bouwjaar2017
Km stand41.750 km
Motorvermogen0 pk (0 kW)
Acceleratie (100km/h)5.9s
Topsnelheid243 km/h
KentekenTF-569-G
BrandstofHybride
Exterieur kleurRhodium zilver
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeS E-Hybrid Platinum Edition
Bouwjaar2017
Km stand41.750 km
KentekenTF-569-G
BrandstofHybride
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurRhodium zilver
Interieur kleurZwart
Gewicht2325 kg
APK08-06-2021
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen8
Motorinhoud2995
Motorvermogen0 pk (0 kW)
Topsnelheid243 km/h
Acceleratie (100km/h)5.9s

Bijzonderheden

21 inch Cayenne SportEdition wiel, zwart gespoten
Comfortstoelen
Dakreling inclusief daklijsten, zwart gelakt
Digitale radio
Elektrische uitklapbare trekhaak
Getinte led-achterlichten met adaptief remlicht
Interieurpakket geborsteld aluminium
Led-koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS Plus)
Licht comfort pakket
Luchtvering inclusief PASM
Onderzijde spiegels gespoten
Panoramadaksysteem
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Rijstrookwisselhulp
SportDesign Pakket met side skirts
Sporteindpijpen zwart
Stoelventilatie voorin
Stuurwielverwarming

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.