Porsche Cayman GTS

Porsche Cayman GTS
Prijs€ 72.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2016
Km stand52.000 km
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Acceleratie (100km/h)5.0s
Topsnelheid283 km/h
KentekenPD-806-B
BrandstofBenzine
Exterieur kleurAgaat grijs
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 72.750,-
TypeGTS
Bouwjaar2016
Km stand52.000 km
KentekenPD-806-B
BrandstofBenzine
CarrosserieCoupé
Aantal deuren3
Exterieur kleurAgaat grijs
Gewicht1350 kg
APK12-02-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud3436
Motorvermogen340 pk (250 kW)
Topsnelheid283 km/h
Acceleratie (100km/h)5.0s

Bijzonderheden

Keurig nette Porsche Cayman GTS (3.4). Verkeert in nieuwstaat en keurig netjes bereden door de vorige eigenaar.
Tevens voorzien van volledige en transparante neusfolie voor bescherming tegen steenslag.

20 inch Carrera Classic wiel
Adaptieve sportstoelen Plus (18-voudig verstelbaar, elektrisch) met Memory Pakket
Adaptive Cruise control inclusief Porsche Active Safe (PAS)
Automatische airconditioning
Bi-xenon koplampen inclusief Porsche Dynamic Light System Plus (PDLS+)
Elektrisch inklapbare buitenspiegels
Hemelbekleding in alcantara
Indicatie maximale snelheid
Mobiele-telefoonvoorbereiding
Multifunctioneel stuurwiel
Online services
ParkAssistent voor en achter
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule en universele audio-ingang
Porsche Doppelkupplung (PDK
Porsche Entry & Drive
Sound Package Plus
Spraakbediening voor PCM
Stoelventilatie
Stoelverwarming
Stuurwielverwarming
Verbandkit
Vloermatten
Zelfdimmende binnen-/buitenspiegels met geïntegreerde regensensor
Zonder alcantara delen

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.