Porsche Macan

Porsche Macan
Prijs€ 67.750,-
Bouwjaar2016
Km stand59.500 km
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Acceleratie (100km/h)7.0s
Topsnelheid229 km/h
KentekenKL-271-L
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart metallic
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 67.750,-
Bouwjaar2016
Km stand59.500 km
KentekenKL-271-L
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart metallic
Gewicht1745 kg
APK06-10-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud1984
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Topsnelheid229 km/h
Acceleratie (100km/h)7.0s

Bijzonderheden

Beste geinteresseerde, deze Porsche Macan is nieuw geleverd en keurig onderhouden door Porsche Centrum Eindhoven:

Uitrusting:
21 inch 911 Turbo Design wiel
75 liter brandstoftank
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Bi-Xenonkoplampen zwart inclusief Porsche Dynamic Light System …(PDLS)
Comfort Memory Pakket (14-voudig verstelbaar)
Dakreling inclusief daklijsten in zwart. (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Exterieurpakket zwart hoogglans
Koplampsproeiers
Led-achterlichten inclusief lichtstrip met donkerder glas
Panoramadaksysteem
Porsche Active Suspension Management (PASM)
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule …
Privacybeglazing
Sporteindpijpen zwart
Stoelverwarming voor
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.