Porsche Macan

Porsche Macan
Prijs€ 66.750,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeMacan
Bouwjaar2016
Km stand40.000 km
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Acceleratie (100km/h)6,7s
Topsnelheid229 km/h
KentekenKF-591-J
BrandstofBenzine
Exterieur kleurVulkaan grijs
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 66.750,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
Bouwjaar2016
Km stand40.000 km
KentekenKF-591-J
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurVulkaan grijs
Interieur kleurZwart
Gewicht1745 kg
APK27-08-2020
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud1984
Motorvermogen252 pk (185 kW)
Topsnelheid229 km/h
Acceleratie (100km/h)6,7s

Bijzonderheden

Geen modelaanduiding | 0NA
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS) | 8JE
Led-achterlichten inclusief lichtstrip met donkerder glas | 8SB
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter | 7X8
Panoramadaksysteem | 3FU
Privacybeglazing | VW1
Sideblades in exterieurkleur gespoten | 6H1
Exterieurpakket zwart hoogglans | QJ4
Transmissie/chassis
Stuurbekrachtiging Plus | 1N3
Porsche Active Suspension Management (PASM) | 1BH
Sport Chrono pakket | QR5
Sporteindpijpen zwart | 0P6
75 liter brandstoftank | 0M2
Wielen
21 inch 911 Turbo Design wiel | C7T

Interieur
Zelfdimmende buiten- en binnenspiegels i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket | PA2
Licht comfort pakket i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket | PP8
Comfort Memory Pakket (14-voudig verstelbaar) | PE5
Stoelverwarming voor | 4A3
Multifunctioneel stuur met stuurwielverwarming | 2ZH
Vloermatten | 0TD
Audio/comm
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule | 7UG

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals