Porsche Macan GTS

Porsche Macan GTS
Prijs€ 82.750,-
Prijs ex BPM€ 68.911,-
TypeMacan GTS
Bouwjaar2017
Km stand42.500 km
Motorvermogen362 pk (266 kW)
Acceleratie (100km/h)5,2s
Topsnelheid256 km/h
BrandstofBenzine
Exterieur kleurCarrarawit
Interieur kleurZadelbruin
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 82.750,-
Prijs ex BPM€ 68.911,-
TypeGTS
Bouwjaar2017
Km stand42.500 km
BrandstofBenzine
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurCarrarawit
Interieur kleurZadelbruin
Gewicht1895 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud2997
Motorvermogen362 pk (266 kW)
Topsnelheid256 km/h
Acceleratie (100km/h)5,2s

Bijzonderheden

Geen modelaanduiding
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Panoramadaksysteem
Privacybeglazing
Stuurbekrachtiging Plus
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
Sport Chrono pakket
75 liter brandstoftank
Licht comfort pakket
Stoelverwarming voor
Vloermatten
Interieurpakket hoogglans zwart
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals