Porsche Macan S diesel

Porsche Macan S diesel
Prijs€ 69.750,-
Prijs ex BPM€ 58.911,-
TypeMacan S diesel
Bouwjaar2018
Km stand83.150 km
Motorvermogen258 pk (190 kW)
Acceleratie (100km/h)6,3s
Topsnelheid230 km/h
KentekenRP-453-L
BrandstofDiesel
Exterieur kleurAgaatgrijs
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
Prijs ex BPM€ 58.911,-
TypeS diesel
Bouwjaar2018
Km stand83.150 km
KentekenRP-453-L
BrandstofDiesel
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurAgaatgrijs
Interieur kleurZwart
Gewicht1855 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud2967
Motorvermogen258 pk (190 kW)
Topsnelheid230 km/h
Acceleratie (100km/h)6,3s

Bijzonderheden

Sideblades in exterieurkleur
PORSCHE logo gespoten
Bi-xenonkoplampen zwart incl. Porsche Dynamic Light System
Getinte led-achterlichten met adaptief remlicht
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Panoramadaksysteem
Raamlijsten in hoogglans zwart
Dakreling inclusief daklijsten, zwart gelakt
Elektrische uitklapbare trekhaak
Privacybeglazing
Sporteindpijpen zwart
Luchtvering inclusief PASM
Stuurbekrachtiging Plus
75 liter brandstof tank
Zelfdimmende buiten- en binnenspiegels
Licht Comfort Pakket
Rijstrookwisselhulp
Comfortstoelen
Stoelverwarming voor
Vloermatten
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Porsche Connect Plus
BOSE Surround Sound System
Digitale radio

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Maastricht

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals