Porsche Macan S Diesel

Porsche Macan S Diesel
Prijs€ 69.750,-
TypeS Diesel
Bouwjaar2016
Km stand64.500 km
Motorvermogen258 pk (190 kW)
Acceleratie (100km/h)6.0s
Topsnelheid230 km/h
KentekenKT-389-N
BrandstofDiesel
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 69.750,-
TypeS Diesel
Bouwjaar2016
Km stand64.500 km
KentekenKT-389-N
BrandstofDiesel
CarrosserieSUV
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1855 kg
APK16-03-2019
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen7
Motorinhoud2967
Motorvermogen258 pk (190 kW)
Topsnelheid230 km/h
Acceleratie (100km/h)6.0s

Bijzonderheden

Zeer sportief uitgevoerde Porsche Macan S 3.0D, afkomstig van de tweede eigenaar.
Dit exemplaar werd keurig dealer onderhouden.

Porsche opties:
75 liter brandstoftank
Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart
Luchtvering met Porsche Active Suspension Management (PASM)
SportDesign Pakket met side skirts
Panoramadaksysteem
Bestuurdersstoelgeheugen-pakket
Dakreling inclusief daklijsten in zwart. (noodzakelijk voor de montage van het daktransportsysteem, niet leverbaar als accessoire)
Stoelverwarming voor
Porsche Communication Management (PCM) incl. navigatiemodule
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Bi-xenonkoplampen incl. Porsche Dynamic Light System (PDLS)
Rokerspakket
Porsche Connect Plus
Zelfdimmende buiten- en binnenspiegels i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket
Licht comfort pakket i.c.m. bestuurdersstoelgeheugen-pakket
Exterieurpakket zwart hoogglans
21 inch Sport Classic wiel gespoten in zwart hoogglans
Privacybeglazing
.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Sven Cornelissen

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: s.cornelissen@porschecentrummaastricht.nl

Tom Imming

Verkoop Adviseur

+31(0)628488267
E-mail: t.imming@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 935
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Verkoop Adviseur Classic / Buitendienst

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.