Porsche Panamera 4 E-Hybrid

Porsche Panamera 4 E-Hybrid
Prijs€ 109.750,-
Prijs ex BPM€ 107.500,-
TypePanamera 4 E-Hybrid
Bouwjaar2018
Km stand39.000 km
Motorvermogen460 pk (338 kW)
Acceleratie (100km/h)4,6s
Topsnelheid275 km/h
KentekenRR-838-P
Exterieur kleurRodium zilver
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 109.750,-
Prijs ex BPM€ 107.500,-
Type4 E-Hybrid
Bouwjaar2018
Km stand39.000 km
KentekenRR-838-P
CarrosserieStationwagon
Aantal deuren5
Exterieur kleurRodium zilver
Interieur kleurZwart
Gewicht2165 kg
APK05-01-2022
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen8
Motorinhoud2894
Motorvermogen460 pk (338 kW)
Topsnelheid275 km/h
Acceleratie (100km/h)4,6s

Bijzonderheden

Origineel Nederlands geleverd en onderhouden door Porsche Centrum Eindhoven:

21 inch Panamera SportDesign wiel
Achteruitrijcamera inclusief ParkAssistent voor en achter
Afdekking bekerhouder
Comfortstoelen
Digitale radio
Geen modelaanduiding
Langere (7,5 mtr) hybride kabel
Led koplampen inclusief PDLS Plus
Netsnoer voor 5-pins 16 A/400 V industrieel stopcontact rood
Opbergvakkenpakket
Panoramadaksysteem
Remzadels zwart
Skizak
SportDesign side skirts
Stoelverwarming voor
Stuurbekrachtiging Plus
Vloermatten
Wall box

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals