Porsche Panamera Turbo

Porsche Panamera Turbo
Prijs€ 119.750,-
Prijs ex BPM€ 106.329,-
TypePanamera Turbo
Bouwjaar2017
Km stand55.929 km
Motorvermogen551 pk (405 kW)
Acceleratie (100km/h)3,8s
Topsnelheid306 km/h
Kenteken151164
BrandstofBenzine
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Maastricht

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 119.750,-
Prijs ex BPM€ 106.329,-
TypeTurbo
Bouwjaar2017
Km stand55.929 km
Kenteken151164
BrandstofBenzine
CarrosserieHatchback
Aantal deuren5
Exterieur kleurDiepzwart
Interieur kleurZwart
Gewicht1995 kg
BTW / margeBTW

Motor

TransmissieAutomaat
Motorinhoud3996
Motorvermogen551 pk (405 kW)
Topsnelheid306 km/h
Acceleratie (100km/h)3,8s

Bijzonderheden

Led-matrix koplampen inclusief PDLS Plus
ParkAssistent voor en achter inclusief camera
Panoramadaksysteem
Sierlijsten rond zijruiten zwart hoogglans
SportDesign Pakket
Privacybeglazing
Achterruitwisser
Sport Chrono Pakket
Sportuitlaatsysteem incl. ronde sporteindpijpen zwart
Achterasbesturing inclusief stuurbekrachtiging Plus
Porsche Ceramic Composite Brake (PCCB)
21 inch Panamera SportDesign wiel hoogglans zwart gespoten
4-zone automatische airconditioning
HomeLink (garagedeuropener)
Ionisator
Lane Assist inclusief verkeerstekenherkenning
Soft-close portieren
Rijstrookwisselhulp
Adaptive cruise control
Adaptieve sportstoelen
Stoelventilatie voorin
Stuurwielverwarming
Interieurpakket carbon
Afdekking bekerhouders voorin
Brandblusser
Opbergvakkenpakket
Vaste bagageruimte afdekking
Zijairbags achterin
Burmester 3D High-End Surround Sound System
Digitale radio
USB interface achter

Deze Porsche is nieuw geleverd door Porsche Centrum Eindhoven

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals