Porsche Panamera Turbo

Porsche Panamera Turbo
Prijs€ 107.750,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypePanamera Turbo
Bouwjaar2017
Km stand65.500 km
Motorvermogen551 pk (405 kW)
Acceleratie (100km/h)3,8s
Topsnelheid306 km/h
KentekenPV-613-H
BrandstofBenzine
Exterieur kleurVulkaan
GarantiePorsche Approved
LocatiePorsche Centrum Eindhoven

Kenmerken

Algemeen

Prijs€ 107.750,-
Prijs ex BPMPrijs op aanvraag
TypeTurbo
Bouwjaar2017
Km stand65.500 km
KentekenPV-613-H
BrandstofBenzine
CarrosserieHatchback
Aantal deuren5
Exterieur kleurVulkaan
Gewicht1970 kg
APK26-05-2021
BTW / margeMarge

Motor

TransmissieAutomaat
Aantal versnellingen8
Motorinhoud3996
Motorvermogen551 pk (405 kW)
Topsnelheid306 km/h
Acceleratie (100km/h)3,8s

Bijzonderheden

Porsche opties:
Exterieur
Led-matrix koplampen inclusief PDLS Plus | 8IU

ParkAssistent voor en achter inclusief camera en Surround View | 8A4

Panoramadaksysteem | 3FU

Soft close deursysteem | GZ2

Transmissie/chassis
Achterasbesturing inclusief stuurbekrachtiging Plus | 0N5

Porsche Dynamic Chassis Control Sport (PDCC Sport) inclusief Porsche Torque Vectoring Plus (PTV Plus) | 1P7

Sport Chrono pakket | QR5

Wielen
21 inch Panamera SportDesign wiel | 44D

Interieur
HomeLink® (afstandsbediening garagedeur) | VC1

Automatische 4-zone airconditioning | 9AH

Nachtzichtassistent | 9R1

Rijstrookwisselhulp (SWA) | 7Y1

Lane Keep Assist & snelheidslimietindicator | P8A

Porsche InnoDrive incl. Adaptive Cruise Control | P8D

Afdekking bekerhouder | 4M1

Multifunctioneel stuur met stuurwielverwarming | 2ZH

Interieur zwart
Interieurpakket hoogglans zwart | 5TL

Bereken Financial Lease

Max. € 20.000,-

Kredietsom
0
Aanbetaling/inruil
0
Totaal kredietbedrag
0
Slottermijn
0
Termijnbedrag
0
Totaal te betalen bedrag
0
Debetrentevoet (jaarlijks kostenpercentage)
7,49%
Looptijd
36 maanden

Financiering wordt verstrekt door Volkswagen Bank te Amersfoort. Ingeschreven bij de KvK onder de statutaire naam Volkswagen Bank GmbH filiaal Nederland. Ingeschreven in het register van de AFM onder nummer 12000996). Financieringsaanbieding op basis van een niet-doorlopend krediet. Toetsing en registratie bij BKR te Tiel. Dienstenwijzer op aanvraag verkrijgbaar of te downloaden via www.volkswagenbank.nl. Rente wijzigingen en drukfouten voorbehouden.

Let op! Geld lenen kost geld.

Vertel mij meer over deze Porsche

 

* Ons privacy reglement kunt u nazien op www.porschecentrumeindhoven.nl/privacy

Verkoopteam Porsche Centrum Maastricht

Luc Vanderfeesten

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 43 8000 991
E-mail: l.vanderfeesten@porschecentrummaastricht.nl

Raymond Smeets

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 8000 996
E-mail: r.smeets@porschecentrummaastricht.nl

Dion Sartorius

Verkoop Adviseur

+31 (0) 43 80 00 911
E-mail: d.sartorius@porschecentrummaastricht.nl

Noud Philips

Sales & Marketing Medewerker

+31 (0) 43 8000 911
E-mail: n.philips@porschecentrummaastricht.nl

Verkoopteam Porsche Centrum Eindhoven

Ad Geerts

Directeur - Eigenaar

+31 (0) 888 911 919
E-mail: a.geerts@porschecentrumeindhoven.nl

Edwin Mertens

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 88 8 911 996
E-mail: e.mertens@porschecentrumeindhoven.nl

Sjors Peters

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 948
E-mail: s.peters@porschecentrumeindhoven.nl

Remy van Esch

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0) 888 911 911
E-mail: r.van.esch@porschecentrumeindhoven.nl

Jurgen van Ginneken

Senior Verkoop Adviseur

+31 (0)88 8 911 992
E-mail: j.van.ginneken@porschecentrumeindhoven.nl

New Arrivals